Торгова марка "ПАН ЕКО", активно підтримуючи ініціативу Федерації органічного руху України щодо проведення Органічного Тижня в Україні, з метою популяризації органічних продуктів, під час проведення П’ятого Всеукраїнського Ярмарку органічних продуктів 07 вересня 2013 р. на Контрактовій площі у Києві, відзначаючи 10 років своєї торгової марки:

  1. ТМ «Пан Еко» проводить безпрецедентну акцію «Обміняй 2 порожні банки на одну повну». Протягом цієї акції кожен споживач продукції Пан Еко зможе обміняти на стенді Пан Еко кожні свої 2 (дві) порожні банки з-під органічного повидла «Пан Еко» на одну повну банку з сертифікованим органічним лекваром «Пан Еко»!
  2. Лише на Ярмарку! При кожнiй одноразовій покупцi повидла, соків, напоїв та сиропів «Пан Еко» на суму всього лише 300 Грн., Ви можете отримати знижку 3%.
  3. Кожен покупець (на Ярмарці) продукції «Пан Еко», хто підтверджує, що його день народження - 7 вересня, отримує органiчний подарунок! Завітайте до стенду Пан Еко, скуштуйте нові продукти та приймайте участь в акціях!

Особливістю ТМ «Пан Еко» є те, що її продукція виробляється за традиційними рецептами з української сировини та виключно з інгредієнтів органічного походження з відповідною сертифікацією за стандартами Євросоюзу щодо органічного виробництва.

Пан Еко у 2009-2012 рр. визнавалась кращою торговою маркою сертифікованих органічних продуктів України.

Визнаними перевагами органічних продуктів Пан Еко - повидла та сиропів, соків та напоїв, меду та м’ясних виробів - є їх відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, нітратів, важких металів, пестицидів, інших хімічно-синтезованих речовин, відсутність алергенних компонентів та ГМО.